Çözüm Merkezi

Çağrı Merkezi İstek Şikayet Sistemi

Artık Bir Tuş Kadar Yakınız Size

Çağrı merkezine gelen her istek şikayet; ilgili birimler aracılığı ile mutlaka sonuçlandırılmakta, süreç ve sonuç hakkında vatandaşlara bilgi verilmektedir. Telefonla gelen istek şikayetlerin yanı sıra web sitesinden gelen istek ve şikayetler de profesyonel sürece tabii tutularak sonuçlandırılmakta, vatandaşa e-posta ve/veya telefon aracılığı ile bilgi dönülmektedir.

Sultangazi Belediyesi’nde çağrı merkezi hizmeti, vatandaşı memnun etme esasının bilincinde olan profesyonel bir ekip tarafından yürütülmektedir. Çağrı merkezi aracılığı ile vatandaşların belediyeye gelmeden kolay ve hızlı hizmet alması sağlanmaktadır.

Bununla birlikte Sultangazi Belediyesi Çağrı Merkezi vatandaşlardan gelen istek ve şikayetler doğrultusunda adres bazlı olarak beklentileri ve şikayetleri tespit etmekte ve bu bilgileri analiz ederek, değerlendirilmek üzere ilgili birimlere ulaştırmaktadır. Bu şekilde kişiye ve bölgeye, ihtiyaca uygun hizmet verilmeye çalışılmakta, öneriler değerlendirilerek projeler geliştirilebilmektedir.
 

444 23 32


ÇAĞRI MERKEZİ İSTEK VE ÖNERİ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ.